ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє щодо всієї інформації, розміщеної на веб-сайті, знаходящомуся за адресою http://bublikmua.com/policy

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

· 1.1. Використання користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних користувача.

· 1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності користувач повинен припинити використання сайту.

· 1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

· 1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надаються користувачем сайту.


2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

· 2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які користувач надає за запитом Адміністрації сайту.

· 2.2. Персональні дані, які можуть бути оброблені в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.


3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

· 3.1. Адміністрація сайту може використовувати персональні дані користувача з метою:

· 3.1.1. Ідентифікації користувача для оформлення замовлення.

· 3.1.2. Надання користувачу доступу до персоналізованих ресурсів сайту.

· 3.1.3. Встановлення з користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від користувача.

· 3.1.4. Визначення місцезнаходження користувача з метою забезпечення безпеки та запобігання шахрайству.

· 3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих користувачем.

· 3.1.6. Повідомлення користувачу сайту про стан Замовлення.

· 3.1.7. Надання користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням сайту.

· 3.1.8. Надання користувачу за його згодою оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, новинної розсилки та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

· 3.1.9. Здійснення рекламної діяльності з згоди користувача.

· 3.1.10. Надання доступу користувачу до сайтів або сервісів партнерів з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

· 4.1. Користувач зобов'язаний:

· 4.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування сайтом.

· 4.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни цієї інформації.

· 4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

· 4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

· 4.2.2. Забезпечувати зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, публікацію або розкриття будь-яким іншим можливим способом переданих персональних даних користувача.

· 4.2.3. Застосовувати заходи обережності для захисту конфіденційності персональних даних користувача згідно з порядком, зазвичай використовуваним для захисту такого роду інформації в існуючому комерційному обігу.

· 4.2.4. Заблокувати персональні дані, що належать відповідному користувачу, з моменту звернення або запиту користувача або його законного представника або уповноваженого органу з охорони прав суб'єктів персональних даних на період перевірки у разі виявлення недостовірних персональних даних або незаконних дій.


5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

· 5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала своїх зобов'язань, несе відповідальність за збитки, заподіяні користувачу в зв'язку з незаконним використанням персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних, за винятком випадків, передбачених законом.

· 5.2. У разі втрати або розкриття конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо ця конфіденційна інформація:

· 5.2.1. Стала публічною до її втрати або розкриття.

· 5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

· 5.2.3. Була розкрита з письмової згоди користувача.


6. РОЗКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

· 6.1. Адміністрація сайту не розкриває персональну інформацію користувачів третім особам, крім випадків, пов'язаних з дотриманням чинного законодавства.

· 6.2. Зберігання персональної інформації користувача здійснюється згідно з внутрішніми правилами адміністрації сайту.

7. ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

· 7.1. Адміністрація сайту вживає необхідних технічних і організаційних заходів для захисту персональної інформації користувача від незаконного чи випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення або інших незаконних дій третіх осіб.

· 7.2. Адміністрація сайту разом з користувачем приймає всі необхідні заходи для запобігання збитків або інших негативних наслідків, спричинених втратою або розкриттям персональної інформації користувача.

8. ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

· 8.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди користувача.

· 8.2. Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

· 8.3. Користувачем зобов'язання щодо ознайомлення з актуальною редакцією Політики конфіденційності та її змінами є обов'язковими.

9. ЗАКІНЧЕННЯ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

· 9.1. Будь-які пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності повинні бути направлені на електронну пошту адміністрації сайту.
Made on
Tilda